У Львові розпочинає роботу соціальне швейне підприємство

–>

Підприємство орієнтоване на створення робочих місць для людей з ВІЛ, а також для внутрішньо переміщених осіб.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Соціальне швейне підприємство вдалося створити і забезпечити всім необхідним завдяки спільним зусиллям благодійної організації «100% Життя» та Львівської ОВА.

БО «100% Життя» – найбільша пацієнтська організація в Україні. Мережа працює з пацієнтами та для пацієнтів, в тому числі представляючи інтереси людей, які живуть з ВІЛ, в 25 регіонах України. 

«Львівська обласна військова адміністрація підтримала проєкт, який запропонувала благодійна організація «100% життя» і для відкриття нового соціального підприємства з обласного бюджету виділили понад 920 тисяч гривень. Підприємство повністю готове до початку роботи. Зараз важливо вивчити ринок, визначити, яку саме продукцію зможуть тут шити, обговорюється можливість пошиття одягу для військових.

Соціальне підприємництво може бути фундаментом, який дозволить людям у біді знайти можливість працювати, отримувати гідну заробітну плату. Таких людей зараз багато і буде ще більше. Тож ми максимально зацікавлені у співпраці щодо реалізації соціальних проєктів.

Наступного бюджетного року пропонуватиму голові ЛОВА як пріоритет – фінансову підтримку таких соціальних підприємств на Львівщині, оскільки, на жаль, враховуючи війну, ми матимемо попит саме на такі соціальні підприємства», – зазначає заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

На підприємстві працюватимуть близько 30 працівників (20 з яких – швеї). Окрім того, тут діятимуть навчальні курси. Тож охочі працювати матимуть можливість навчатися швейній майстерності.

«Наші клієнти часто стигматизуються в середовищі через свій діагноз ВІЛ. Багато хто закривається в собі і їм важко повернутися до звичайного життя і знову себе знайти. Дехто з них став жертвою насильства. Ми побачили, що багато з них готові працювати. Тому ми вирішили створити проєкт, який матиме підтримку не лише гуманітарних фондів, але і держави. Кошти залучили з обласного бюджету, і від фондів, які нас підтримують. Зараз ми на етапі комунікації з партнерами щодо замовлень», – розповів керівник департаменту політики та адвокації БО «100% життя» Дмитро Тигач.

Підприємство розташоване на території Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні. Для його облаштування відремонтували одне з приміщень закладу – встановили систему опалення, уклали бетонне покриття підлоги тощо. Тепер тут є швейний зал, кабінет, невелике складське приміщення та санвузол.

Розпочати роботу на підприємстві планують уже найближчим часом.

Майже 700 підприємств змінили локацію через війну: куди найчастіше переїжджають

На Дрогобиччину переїхали 14 підприємств: на чому спеціалізуються

Харківська фабрика Т Престиж почала випуск продукції у Дрогобичі

Стало відомо, які підприємства на Львівщині найбільше постраждали від війни

До Львова переїхало підприємство з виробництва шоломів (відео)

фНа Львівщині почали шити розвантажувальні жилети для військових

Почалися ракетні обстріли за 1,5 -2 км від нашого цеху: на Львівщину переїхав виробник натуральної кави

На Львівщину переїжджає один з найбільших в Україні виробник матраців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.