У Львові дозволили будівництво багатофункційного ЖК на вулиці Садовій

Загалом забудова буде мати 7 та 10 поверхів, а посередині – одноповерхова секція.

У Львові планують збудувати багатофункційний комплекс житлових та нежитлових будівель з даховою котельнею та підземною автостоянкою на вул. Садовій, 2а. Два тижні тому через неповний пакет документів виконком не погодив містобудівні умови та обмеження. Нині ж їх отримало ТзОВ «Спецбудмонтажпроект». Відповідне рішення прийняли сьогодні, 19 серпня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

«Це  комлекс житлово-громадський. Передбачено достатньо цікаву об’ємну структуру комплексу, яка дозволить сформувати двір з тильного боку, бо одноповерхова секція не буде її затінювати, так само на даху будинку одноповерхової секції передбачили встановлення дитячого майданчика. Підземний паркінг з достатньою кількістю паркомісць, житлові квартири» каже головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Загалом забудова буде мати 7 та 10 поверхів, а посередині  одноповерхова секція.

Читайте також: Депутати не проголосували за збереження вілли Стеткевича на Замарстинівській

Нагадаємо, у листопаді минулого року депутати проголосували за виділення землі для компанії «Спецбудмонтажпроект», але їхнє рішення заветував міський голова Львова Андрій Садовий. Як повідомляли Наші гроші. Львів, у зауваженні до ухвали він пояснив, що земельна ділянка належить до зони Г-6. А оскільки ухвалою передбачене будівництво з житлом на верхніх поверхах, то вона суперечить основній містобудівній документації. Однак пізніше у грудні Садовий відкликав своє вето на виділення 0,33 га землі для ТОВ «Спецбудмонтажпроект» під будівництво житлового комплексу на вулиці Садовій.

За генеральним планом, ця ділянка належить до зони промислових підприємств, а за зонінгом – до торгівельної зони (Г-6). На таких територіях можна розміщувати ринки, магазини та торговельні центри. Згідно з цими документами, будівництво житла тут не можливе.

Додамо, за даними Youcontrol, організація ТЗОВ «Спецбудмонтажпроект» зареєстрована 17 березня 2000 року у Пустомитівському районі. Керівником організації є Андрій Балабух. Кінцевим бецефіціарним власником є Роман Кулиняк (відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі становить 34.66), Оксана Балабух Оксана (відсоток частки – 32.01) та Петро Березюк (відсоток частки – 33.33).

Ольга Коваль

Візуалізація з презентації під час виконкому ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *