У Львові у будинках з центральним опаленням температура становитиме +18 тепла

У новобудовах варто передбачити використання альтернативних джерел енергії.

У Львові, задля економії газу, температуру у будинках з центральним опаленням планують тримати на рівні +18, як це роблять у Європі. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Петро Адамик.

Читайте також: Міста мають знати, що робити, якщо ракета влучить у ТЕЦ, – експерт

За відповідну ухвалу «Про підготовку господарства Львівської МТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років» під час сьогоднішньої сесії ЛМР проголосували депутати всіх фракцій.

«Я бачив ролик міського голова Львова Андрія Садового про дрова та буржуйки. Бачив фотографії деяких наших депутатів, які вже рубають дрова. Дрова, буржуйки, теплий одяг, ковдри – це все добре, але мусимо системно готуватися до опалювального періоду, щоб максимально легко пережити майбутню зиму. Сподіваюся, що все буде добре, але варто готуватися й до найгіршого», – каже Петро Адамик.

Відповідно до ухвали, уже розписали всі необхідні параметри для ефективної праці під час опалювального періоду. Зокрема, задля економії газу температуру у будинках з центральним опаленням планують тримати на рівні +18, як це роблять у Європі. У всіх новобудовах варто передбачити використання альтернативних джерел енергії. На об'єктах комунальної власності також потрібно шукати варіанти альтернативної енергії.

Читайте також: На Львівщині готуються встановлювати мобільні котельні. Яким буде опалювальний сезон в області

«Маємо пропрацювати всі ці питання з ОСББ та мусимо постійно інформувати мешканців Львова про найближчі пункт обігріву, а також інші важливі речі в екстрених умовах воєнного стану», – додав Петро Адамик.

Нагадаємо, на Львівщині напрацьовують механізм щодо заміни обладнання на альтернативні види палива у разі надзвичайних ситуацій під час опалювального сезону. Також розглядають використання мобільних котелень та встановлення пунктів обігріву. А міський голова Андрій Садовий заявив у коментарі Tvoemisto.tv, що у Львові розробляють комплексну програму, яка б зробила можливим використання альтернативних джерел опалення. Йдеться про опалювання дровами, відходами деревини, вугіллям тощо. Крім того, планують закупляти тисячі «буржуйок» для забезпечення міста.

За словами заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, щоб підготуватись до опалювального сезону вдома, необхідно мати: електрочайник, світильник на батарейках, сухий спирт, електроплиту, деревʼяні вікна.

Яким буде опалювальний сезон 2022-2023 року та як зміняться ціни на газ, читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *