У Львові дозволили сім нових забудов. Перелік

–>

Сьогодні, 19 серпня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили дев’ять рішень у сфері містобудування. Також три питання вилучили під час формування порядку денного, а одне – перенесли задля доопрацювання.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Зокрема, члени виконкому підтримали проєкти рішень:

–       Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.03.2018 № 350.

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво будівлі комерційного призначення на вул. Городницькій, 43 у м. Львові на земельній ділянці (кадастровий номер 4610137500:03:005:0080), призначеній для продажу права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ОСББ «Кульпарківська 190» багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Кульпарківській, 190 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд (рішення прийняте із доповненнями щодо облаштування скверу).

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Гофер Україна» виробничих, адміністративно-побутових приміщень, сонячних електростанцій на вул. Т. Шевченка, 329 у м. Львові.

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Інсула Інвест» лікувально-діагностичного центру з підземним паркінгом та трансформаторною підстанцією на вул. М. Некрасова, 6 у м. Львові (рішення прийняте із технічними правками).

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Спецбудмонтажпроект» багатофункційного комплексу нежитлових та житлових будівель з вбудованими приміщеннями громадського призначення, даховою котельнею, трансформаторною підстанцією та підземною автостоянкою на вул. Садовій, 2-А у м. Львові зі знесенням існуючих споруд (рішення прийняте із доповненнями у частині розвитку соціальної інфраструктури району).

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво гр. гр. Пришляк Л. О. та Векляком А. В. безконтактної мийки самообслуговування на 5 постів на вул. Володимира Великого, 31 у м. Дубляни Львівської міської територіальної громади.

–       Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на нове будівництво ТзОВ «Спорт-рекреація» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями № 6 на генплані та підземною автостоянкою № 10 на генплані у житловому кварталі на вул. Зеленій, 273 у м. Львові.

–   Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво релігійною організацією Релігійним управлінням монастирів Салезіанського згромадження Східного обряду в Україні Української греко-католицької церкви котельні на вул. Дорога Кривчицька у м. Львові.

Натомість вилучили проєкти рішень:

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію ПП «Золота Підкова» об’єкта незавершеного будівництва магазину-павільйону (готовність – 9 %) під торгівельний центр на вул. Стрийській, 332 у м. Львові.

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво гр. Бісик М. С. індустріального кластера на вул. Скнилівській, дачний кооператив «Урожай», ділянки №№ 102, 119, 120 у м. Львові.

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Могилевич В. П. існуючого житлового будинку під багатоквартирний з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Генерала Т. Чупринки, 126 у м. Львові.

Також перенесли для доопрацювання та подальшого розгляду питання: «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Якимівим А. І. одноповерхового житлового будинку з мезоніном під 4-поверховий багатоквартирний житловий будинок зі знесенням існуючої будівлі гаража на вул. Куликівській, 21 у м. Львові».

Львів від початку року отримав від усіх аукціонів з оренди майна 106 тис грн

На Львівщині відбувся перший в Україні аукціон на пільгову оренду держмайна: хто переміг і скільки платитиме

У Львові – перший в час війни земельний аукціон: що продають

У Львові не можуть продати 15 га землі: знову оголосили аукціон

Садовий уже дає землю під будівництво житла для біженців

У Львові на першому земельному аукціоні в умовах воєнного стану продали 0,64 га

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *