На Львівщині 14-річний підліток потрапив у реанімацію після укусу змії

На Львівщині – нова жертва змій. Після укусу у гірській частині області 14-річний хлопець потрапив у реанімацію. Про це Львівському порталу повідомили у Головному управлінні ДСНС Львівщини.

Випадок стався у суботу ввечері, 20 серпня, в смт Верхнє Синьовидне Стрийського району. Тут 14-річного місцевого жителя змія вкусила у палець руки.

Хлопця госпіталізували у реанімаційне відділення Сколівської центральної райлікарні. Його стан оцінюють як середньої вадкості.

Зазначимо, що найпоширенішою отруйною змією на території Львівщини є гадюка звичайна. Її забарвлення є мінливим – від світло-сірого до мідно-червоного та чорного з темним ромбічним малюнком на спині.

Місцями проживання гадюки є узлісся, лісові галявини, лісосмуги, порослі чагарником яри і балки, степові схили з чагарниками. У сонячний день вона полюбляє вигріватися на стежці, на пнях. Тому зі змією можна зустрітися під час відпочинку на природі, походу в ліс, на сінокосі та навіть під час роботи на присадибній ділянці.

Львівщина зазвичай є лідером серед регіонів, де люди найбільше страждають від укусів змій. За активний торішній сезон плазуни покусали більше трьох десятків людей.

Львівський портал раніше писав про те, як уникнути зустрічі зі змією, а також що робити, якщо вона таки вас вкусила. Детальніше читайте за цим посиланням.

Натисніть на зображення для збільшення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.