На Сихові обрали дві ділянки, де облаштують укриття для мешканців «панельок»

Бомбосховище розташовуватиметься на території загальною площею 1,1 га.

У Львові на Сихові для мешканців панельних будинків облаштують укриття. Виконавчий комітет міської ради визначив дві суміжні ділянки загальною площею 1,1 га на просп. Червоної Калини. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

За рішенням виконкому, придатні для облаштування укриття (бомбосховища), яке може використовуватись для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру та у воєнний час.

Наразі на цій території працює парківка. Зазначається, що департамент містобудування має напрацювати концепцію, як облаштувати якісне укриття і при цьому зберегти майданчик для паркування автівок.

Замовником робіт визначено ЛКП «Рембуд».

Нагадаємо, раніше у коментарі Tvoemisto.tv міський голова Андрій Садовий повідомляв, що у Львові планують облаштувати додаткові підземні укриття у мікрорайонах, де їх недостатньо. Зокрема, йдеться про ділянки на Сихові.

Додамо, що у Львові розробляють комплексну програму, яка б зробила можливим використання альтернативних джерел опалення. Йдеться про опалювання дровами, відходами деревини, вугіллям тощо. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.