Ніяких святкувань і скупчень учнів. Як у Львові розпочнуть новий навчальний рік

Темою першого уроку для школярів буде «Безпека».

Навчання у львівських школах розпочнеться традиційно – 1 вересня офлайн. За яким форматом школярі розпочнуть новий навчальний рік визначатимуть самі школи та класи, проте будуть обмеження – жодних святкувань та скупчень дітей. Про це у коментарі для >Tvoemisto.tv повідомив керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк.

«Навчання плануємо розпочати в офлайн форматі, тобто діти повинні точно зустрітися. Ми є прихильниками того, щоб класний керівник зібрав дітей, вони разом цікаво провели час. Не обов’язково, щоб відразу розпочали з уроків, можна спільно вирішити організаційні моменти, питання безпеки, оглянути укриття. В якому саме форматі відбудеться перший день у школі – на розсуд самого навчального закладу або ж класу. Звичайно, будуть обмеження – ніяких святкових речей та скупчень дітей», – каже Андрій Закалюк.

За словами головного освітянина Львова, темою першого уроку буде «Безпека». Кожен вчитель має провести урок на власний розсуд.

Нагадаємо, що про те, як навчатимуться львівські школярі з 1 вересня, як їх підготувати до загроз і убезпечити від них, чи будуть в учнів нові підручники, чого нового їх учитимуть під час війни, навіщо батькам треба комунікувати з керівниками шкіл та чи зароблятимуть учителі більше – у відеопроєкті «Тема тижня» на Тvoemisto.tv розповів керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

 

Ольга Шведа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.