Wizz Air призупинив відновлення рейсів з росії до ОАЕ

Перевізник призупинив плани щодо відновлення польотів зі столиці росії москви в Абу-Дабі на тлі зростаючої критики.

Лоукостний авіаперевізник Wizz Air відклав плани відновлення авіарейсів з москви до Об'єднаних арабських еміратів після критики громадськості. Про це повідомляє Reuters.

«Перевізник Wizz Air призупинив плани щодо відновлення польотів зі столиці росії москви в Абу-Дабі на тлі зростаючої критики з приводу рішення про відновлення польотів», – йдеться у повідомленні.

У своїй заяві про відтермінування рейсів до подальшого повідомлення компанія не згадала про критику в соцмережах, проте згадала про «обмеження галузевого ланцюжка постачання».

Нагадаємо, що у серпні компанія відомого угорського лоукостера Wizz Air Abu Dhabi оголосила про відновлення польотів із Абу-Дабі в москву. У квітні лоукостер WizzAir відкрив продаж квитків із деяких українських аеропортів, починаючи з 4 липня. У системі бронювання лоукостера були вказані рейси зі Львова, Києва й Одеси в різні європейські країни, наприклад, у Польщу, Литву, Італію, Велику Британію. Жоден рейс не був здійснений. Наразі бронювання квитків на рейси з українських аеропортів недоступне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.