Польські візи видаватимуть швидше. У Львові розпочне роботу візовий центр

На початковому етапі візовий центр прийматиме тільки заяви на видання національної візи.

У понеділок, 29 серпня у Львові розпочне роботу візовий центр для видачі польських віз. Відтак, це скоротить час очікування на подання заяви, покращить умови для подання заяв та дозволить подати заяву поштою. Про це повідомили у Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові.

Читайте також: Українцям спростили процедуру отримання Карти поляка 

Зазначається, що надавати послуги щодо прийняття візових заяв для потреб Генконсульства буде зовнішній постачальник послуг TLS Kontakt Ukraina.

На початковому етапі візовий центр прийматиме тільки заяви на видання національної візи. Водночас буде призупинено прийняття заяв на національну візу безпосередньо у консульстві, за винятком членів родин громадян країн ЄС, а також власників Карти поляка та найближчих членів їхніх родин.

У Генконсульстві зазначають, що термін подання заяви до візового центру буде визначатися у системі e-konsulat шляхом жеребкування. Особа, що отримає інформацію про призначену дату подання заяви, починаючи з 29  серпня, сплачує послугу та у визначену дату подає або надсилає заяву до візового центру.

Додамо, що деталі щодо нової процедури подання візових заяв будуть доступні на сайті постачальника послуг, що незабаром запрацює, та на веб-сайті Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.

Нагадаємо, що польський уряд із 1 липня більше не виплачує по 40 злотих на день (близько 276 грн) на харчування та проживання українців полякам, які прийняли у себе біженців. Детальніше про те, як українським біженцям повторно перетнути українсько-польський кордон, а також виїхатив інші країни ЄС, коли дні безвізового перебування вичерпані, читайте у публікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.