Співробітникам урядового кварталу радять працювати наступного тижня дистанційно

Відомо, що апарат Верховної Ради працюватиме дистанційно. Працівникам установ в Урядовому кварталі також рекомендують «менше там з’являтися».

Працівникам установ, які розташовані в урядовому кварталі, рекомендують наступного тижня, з 22 до 26 серпня працювати дистанційно з дому. Про це повідомляє УП з посиланням на власні джерела у парламенті та уряді.

Як йдеться, вже відомо, що апарат Верховної Ради працюватиме дистанційно, за винятком колег, які задіяні по міжнародних делегаціях та підготовкою до наступного засідання.

Зазначається також, що працівникам державних установ в урядовому кварталі рекомендують наступного тижня «по можливості менше там з‘являтися».

В урядовому кварталі розташовані будівлі Верховної Ради, Офісу президента, Кабінету Міністрів, Національного банку України тощо.

Нагадаємо, правоохоронці закликали громадян дотримуватись правил повітряної тривоги у святкові дні 23 – 25 серпня та ходити в укриття. Президент Володимир Зеленський заявляв, що наступного тижня росія може здійснити особливо жорстокі дії, а за словами радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка, на День Незалежності рф може збільшити кількість обстрілів по певних українських містах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.