На День Незалежності Борис Джонсон прибув до України

Це вже третій його візит з початку повномасштабного вторгнення.

Сьогодні, 24 серпня, на День Незалежності до Києва приїхав прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Це вже третій його візит з початку повномасштабного вторгнення росії. 

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що радий вітати в День Незалежності великого друга України Бориса Джонсона.

«Радий вітати в День Незалежності великого друга України Бориса Джонсона. Борисе, дякую за безкомпромісну підтримку нашої країни з перших днів повномасштабної російської агресії, за стійке відстоювання інтересів України на міжнародній арені! Нашій державі пощастило мати такого друга», — написав президент України Володимир Зеленський у Телеграмі.

 

Читайте також: «Слава Україні!» Борис Джонсон привітав українців з Днем Незалежності

Зазначимо, що резиденцію прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона прикрасили до Дня Незалежності України. Вхід у будівлю рясніє у квітах жовто-синіх кольорів. Так на Даунінг-Стріт, 10 вирішили показати підтримку нашої дежави.

Нагадаємо, що 24 серпня цьогоріч минає 31 рік з того дня, як Україна стала незалежною державою. Як у Львові відзначали День Незалежності у попередні роки, читайте за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.