Бійці Львівської тероборони отримали нагороди від Головнокомандувача ЗСУ

Нагороди отримали бойовий медик одного з батальйонів бригади, а також бійці, які відзначилися на полі бою.

Бійців львівської 103 бригади територіальної оборони нагородили відзнаками від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Нагороди отримали бойовий медик одного з батальйонів бригади, а також бійці, які відзначилися на полі бою. Про це повідомили у пресслужбі окремої 103 бригади Сил ТрО ЗСУ.

Зокрема, нагрудний знак «За збереження життя» отримав бойовий медик одного з батальйонів 103 бригади. Також, нагороди «Срібний хрест» та «Сталевий хрест» отримали бійці бригади, які відзначились героїзмом, проявленим на полі бою. 

Читайте також: Командира тероборони Львівщини нагородили орденом Богдана Хмельницького

Високі бойові нагороди бійцям вручив заступник Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенант Євген Мойсюк. Також, військовослужбовці 103 бригади отримали нагородні знаки «За звитягу та вірність».

Нагадаємо, військовослужбовців львівської 103 бригади ТрО, які захищають Україну на сході, нагородили почесними відзнаками від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Нагороди бійці отримали за «доблесну військову службу та сумлінне виконання свого обов’язку із захисту Батьківщини». Знаки захисникам вручив командир бригади Валерій Курко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.