Львів’янин Віктор Легкодух здобув ще дві золоті медалі на Іграх Воїнів у США

Сумарно він отримав вже 4 золоті медалі

На Іграх Воїнів у США львів’янин Віктор Легкодух здобув ще дві золоті медалі. До своєї колекції здобутих медалей він додав два золота у метанні диска та булави. Про це повідомили у пресслужбі Управління спорту Львова.

Читайте також: Львів'яни вибороли 9 медалей на Іграх Воїнів у США

Зазначимо, сумарно він отримав вже чотири золоті медалі на Іграх Воїнів. Попередні дві він здобув у веслуванні на тренажері.

Загалом львів’яни здобули уже 11 медалей на Іграх Воїнів у США:

  • 7 золотих медалей;
  • 2 срібні медалі;
  • 2 бронзові медалі;

Нагадаємо, що п’ятеро ветеранів та військовослужбовців з Львівщини беруть участь у міжнародних спортивних змаганнях Ігри воїнів у США, які триватимуть до 29 серпня. До складу ввійшли ветерани Національної гвардії України Дмитро Афанасьєв, Ігор Галушка, Олександр Заставський, Сергій Калитюк та військовослужбовець Віктор Легкодух. У складі делегації також перебуває львів’янка Леся Шах. Жінка тренує збірну.

Для довідки

Warrior Games – це багатоспортивний захід для поранених чи хворих службовців та ветеранів, організований Міністерством оборони США. Участь у Іграх воїнів у США беруть приблизно 300 осіб. Львівщину у різних видах спорту представляють Сергій Калитюк, Віктор Легкодух, Ігор Галушка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *