Відеоспостереження в обмінниках відтермінували: причини

–>

Національний банк України продовжив строк для встановлення систем технологічного відеоконтролю у приміщеннях небанківських фінансових установ та операторів поштового зв’язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями, до 31 серпня 2022 року.

Про це інформує пресслужба фінустанови, пише Dailylviv.com.

Обмінники були зобов’язані з 3 серпня 2022 року торгувати готівковою валютою із обов’язковим веденням відеоспостереження.

Відповідно до вимог постанови правління Національного банку України від 29 липня 2022 року № 165 “Про особливості регулювання та нагляду за здійсненням діяльності з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі в період дії воєнного стану та внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39” небанківські фінансові установи та оператори поштового зв’язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями, були зобов’язані з 03 серпня 2022 року здійснювати валютно-обмінні операції з обов’язковим застосуванням систем технологічного відеоконтролю за обслуговуванням клієнтів.

Зважаючи на умови воєнного стану та звернення учасників ринку, Національний банк продовжив цей строк до 31 серпня 2022 року. Такі зміни містить постанова правління Національного банку України від 23 серпня 2022 року № 186 “Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 29 липня 2022 року № 165”. Постанова набирає чинності з 25 серпня 2022 року.

Заборона для обмінників рекламувати курси валют: НБУ назвав аргументи

НБУ зменшив ліміт грошових переказів за кордон з гривневих платіжних карток

Курс гривні у Польщі: скільки коштує злотий в обмінних пунктах і на чорному ринку

Нацбанк Польщі готує інтенсивну конвертацію гривні в злоті

НБУ обмежив вивезення за кордон готівки в іноземній валюті

Перекази з-за кордону в Україну та за кордон: що дозволено – роз’яснення НБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.