До 15 жовтня трамваї №1 і №2 у Львові курсуватимуть за зміненими маршрутами

–>

Тому що у Львові розпочинають демонтаж аварійної підпірної стінки на вул. Бандери – на перехресті з вулицями Дорошенка і Генерала Чупринки.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Як наголошують у ЛКП «Львівавтодор», підпірна стінка перебуває в незадовільному стані та є небезпечною, оскільки може обвалитися в будь-яку мить, особлива загроза – в період сильних злив. Натомість тут облаштують земляний відкос і громадський простір з новими зеленими насадженнями.

На час робіт одна смуга вул. Бандери вздовж стінки закрита для руху. На другій смузі для автотранспорту організували двосторонній рух. Громадський автотранспорт, який тут курсує, працює без змін.

А трамваї №1 та №2, на час демонтажу, оминають це перехрестя в напрямку з центру міста. В напрямку до центру міста «одиничка» і «двійка» курсують за звичними маршрутами.  

Як уточнили у ЛКП «Львівелектротранс», від сьогодні трамваї маршруту №1 з Погулянки на залізничний вокзал курсують по вул. Підвальній – вул. Городоцькій. А у зворотному напрямку – за звичним маршрутом: по вул. Бандери – вул. Дорошенка. Перший рейс з залізничного вокзалу – о 6.24, останній – 21.11. З Погулянки перший рейс – о 6.40,  останній – о 21.50.

На час робіт трамваї №2 з вул. Пасічної на вул. Коновальця їдуть по вул. Франка – вул. Вітовського – вул. Нечуй-Левицького. У зворотному напрямку «двійка» курсує за звичним маршрутом. Перший рейс з вул.Пасічної – о 6.30, останній – о  21.12. З вул. Коновальця перший рейс о 6.41, останній  – о 21:50.

«Ці тимчасові маршрути за кілометражем залишаються такими ж, як і звичні. Відповідно, незмінними будуть і інтервали руху. Відтак, середній інтервал руху для маршруту № 2 складає орієнтовно 7-8 хв, а для «одинички» – 11-12 хв», – кажуть у ЛКП «Львівелектротранс».

Виконати всі роботи та відновити рух електротранспорту за звичними маршрутами планують до 15 жовтня цього року.

70 автобусних маршрутів Львівщини одержали господарів (перелік)

У Львові знову курсуватиме автобусний маршрут №45 сполученням пл. Галицька – ТЦ Вікторія Гарденс

У Львові відновив роботу автобусний маршрут №39

У Львів з Польщі приїхало 20 низькопідлогових автобусів, які курсуватимуть на маршрутах міста

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.