Допомогою Україні від США керуватиме американський генерал

–>

Найближчими тижнями адміністрація Байдена планує назвати свою військову місію, що підтримує Україну, і призначити генерала, який очолить навчання і допомогу.

Білий дім заявив, що США пообіцяли Україні ще майже 3 мільярди доларів довгострокової допомоги у сфері безпеки, що є найбільшим пакетом допомоги США у сфері зброї з моменту вторгнення Росії шість місяців тому.

Про це повідомив Wall Street Journal, пише Dailylviv.com. 

За словами Пентагону, пакет включає передові системи протиповітряної оборони, до 24 протиартилерійських радіолокаційних систем, майже 250 000 артилерійських боєприпасів, безпілотники s запасні частини. Він також включає фінансування для навчання українських військ тому, як використовувати зброю, надану Заходом, повідомили представники оборони.

Крім того, найближчими тижнями адміністрація Байдена планує назвати свою військову місію, що підтримує Україну, і призначити генерала, який очолить навчання і допомогу, повідомили представники США. 

Пентагон заявив у середу, що останній пакет допомоги в сфері безпеки розроблений, щоб допомогти Україні розбудувати свою армію в довгостроковій перспективі, а також оптимізувати десятки систем, наданих союзниками після вторгнення 24 лютого. До війни українська армія в основному складалася з систем радянської доби. За останні шість місяців значна частина зброї і боєприпасів, доставлених, щоб допомогти Україні захистити себе, надійшла з держав Організації Північноатлантичного договору.

Офіційні особи з питань оборони заявили, що для отримання деякої зброї може знадобитися три роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *