У Сокільницькій громаді продали найдорожчий пай на Львівщині: яка ціна

–>

З 1 липня 2021 року у Львівській області уклали правочинів майже на 3 тисячі га, з яких 1118 га – це площі проданих 838 земельних паїв.

За період повномасштабної війни продали 247 паїв на площу 366 га.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Як повідомляють, найдорожчий пай площею 0,94 га продали за понад 5 мільйонів гривень. Він розташований на території Сокільницької громади Львівської області.

«Середня вартість гектара паю в області становить близько 76 тис. грн та поступається лише Київській. По Україні, з моменту скасування мораторію продали близько 148 тис. га паїв, при цьому частка Львівщини тут становить менше відсотка. Це свідчить про те, що в нашій області ринок землі не спішний», – прокоментували директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Регіони з найактивнішим ринком землі під час війни (за кількістю угод та площею паїв щодо яких зареєстровані правочини купівлі-продажу): Харківщина (25,96 тис. га), Херсонщина (14,42 тис. га) та Дніпропетровщина (14,27 тис. га).

Паї на Львівщині купують за найвищими цінами: скільки платять

Коли продавати земельний пай чи залишити його дітям-внукам, – поради експерта

Власники землі втрачають 13-15 тисяч гривень за пай на рік,- експерт

Оренда землі на Львівщині подорожчала у понад 4,5 раза

У Сокільниках під Львовом громада змусила сільраду скасувати рішення про будівництво багатоповерхівокЗемельне шахрайство у Сокільниках: 12-поверхівки з апартаментами – у промисловій зоні

Апартаменти – не квартири! Біля Львова людям продають комерційні приміщення як житлові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.