Історії з Бучі, Донбасу і Херсона. Львів’ян запрошують на виставку про медійників, які вплинули на хід війни

Відвідати її можна щодня по 1 вересня у ТЦ «Victoria Gardens». Вхід – вільний.

У Львові організували виставку «Сміливі свідчити» про важливість роботи журналістів і незалежних редакцій у час війни. Тут зібрані історії Мстислава Чернова та Євгенія Малолєтки, які вибиралися з окупованого Маріуполя під обстрілами; редакції The Kyiv Independent, чиї тексти цитують політики у всьому світі; видання «Суспільне.Донбас» та «Суспільне.Херсон», чиї репортери залишаються на окупованих територіях тощо. Історії, які нагадують про те, що справжня журналістика має значення.

«Українська армія цього року здивувала світ своєю рішучістю. Журналісти – безкомпромісною боротьбою за правду. Адже вони зробили так, щоб кожна людина могла стежити за подіями в Україні наживо… Давайте чесно: ми рідко думаємо про те, як до нас потрапляє інформація, – ділиться своїми думками кураторка виставки, Кіцанюк Олеся. –  А за цим всім – цілодобова робота журналістів: фіксерів, документалістів, воєнних репортерів, інтерв’юверів тощо. Робота, яка має свою ціну: наразі відомо про 33-ох загиблих журналістів».

Виставка має два мультимедійні компоненти. Перший – аудіостенд, реалізований у співпраці із медіа «The Ukrainians». Щоб послухати його, потрібно прийти на виставку та одягнути навушники. Там ви почуєте особисті свідчення тих, хто знімає та записує історії на передовій і в тилу, хто веде ефіри з укриттів, а також тих людей з медіа, які долучилися до лав ЗСУ.  Другий – тест «Keep calm and don't panic. Яка ваша роль у харчовому ланцюжку інформації», реалізований спільно із «Детектор медіа». Для того, щоб дізнатися якість свого «інформаційного раціону», можна перейти за посиланням.

Відвідати її можна щодня по 1 вересня (з 10:00 по 22:00) у Львові у ТЦ «Victoria Gardens» за адресою вул. Кульпарківська, 226а. Вхід – вільний.

Додамо, що виставку «Сміливі свідчити: як журналісти змінюють хід війни» організували у межах проєкту «Якісні медіа для вразливих аудиторій», який реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки Міністерства Закордонних Справ і у справах Співдружності та розвитку Великої Британії. Локацією-партнером є ТЦ «Victoria Gardens».

Фото надали організатори виставки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.