«Кримська випічка» та вироби ручної роботи. У Львові організували благодійний ярмарок

Під час ярмарки планують зібрати понад 200 тисяч гривень на автомобіль та амуніцію для ЗСУ.

Сьогодні, 28 серпня, у Львові на площі Маланюка організували другий благодійний «солодкий» ярмарок на підтримку ЗСУ. Ярмарок розпочався о 12.00 і триватиме до 18.00.

Відвідувачам пропонують солодощі, крафтову випічку, вироби ручної роботи, картини, аксесуари, тощо. Крім цього, під час ярмарки виступають автентичні гурти і музичний гурт «Band.IT». Отримані з продажу кошти спрямують на підтримку наших воїнів. Мета – зібрати 202 000 гривень на автомобіль та амуніцію для ЗСУ.

«Цей ярмарок ми вже проводимо вдруге. Зараз наша мета зібрати 202 тисячі. Я вважаю, що такі ярмарки повинні проводити і в інших містах, люди повинні корисно проводити свій час і підтримувати ЗСУ», – розповіла продавчиня Інна із Маріуполя.

 

 

Також на ярмарку можна поласувати Кримською випічкою: самсою, кримським пиріжком, пахлавою, еклерами, тощо. Або ж придбати вироби ручної роботи, зокрема вʼязані іграшки.

«Вʼяжу іграшки на різний смак, подобається найбільше з плюшевої пряжі, яка подобається дітям. Радію, коли купують іграшки, адже комусь це принесе задоволення. Виручені кошти з продажу передаду для ЗСУ», – сказала продавчиня Анна.

Фото Марти Байдаки/Твоє місто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.