На горі Парашці рятували двох туристок, які зламали ноги

У суботу, 27 серпня, славські рятувальники двічі надавала допомогу туристам, що отримали травми на горі Парашка та не могли самостійно продовжувати рух. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ДСНС України у Львівській області.

Так, зокрема, о 16:25 рятувальники отримали повідомлення про те, що в с. Коростів Стрийського району на горі Парашка зламала ногу і не може самостійно спуститись жінка 1985 року народження, мешканка м. Сколе. Рятувальники надали домедичну допомогу потерпілій та за допомогою нош транспортували до карети швидкої медичної допомоги, якою жінку госпіталізували у Сколівську лікарню.

Цього ж дня о 18:50 до рятувальників надійшло аналогічне повідомлення зі села Коростів Стрийського району. Цього разу на горі Парашка зламала ногу і не могла самостійно спуститись 51-річна жінка, мешканка м. Самбір. Рятувальники надали домедичну допомогу потерпілій та на ношах транспортували до карети швидкої медичної допомоги. Медики після огляду потерпілої госпіталізували її в Сколівську лікарню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.