Навчальний рік у Львові: яким він буде

У Львові 76% батьків за офлайн навчання своїх дітей. Для усіх інших сформують дистанційні класи у кількох школах міста. Про це повідомив керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк.

Так, за словами Закалюка, керівники та вчителі навчальних закладів Львова провели опитування, згідно з якими 76% батьків підтримують навчання в школах офлайн.

«Ми поставили собі ціль – з першого вересня наші учні мають повернутися за парти. Ми провели опитування серед батьків: 76% батьків готові до того, щоб їх діти пішли до школи, 9% надають перевагу лише дистанційному формату, невеликий відсоток обирають сімейне навчання або екстернат. Близько 9% батьків станом на сьогодні ще не визначились», – зазначив посадовець.

Окрім того, Закалюк зауважив, що можливість навчатися онлайн у дітей також буде. В кожному районі Львова визначать один навчальний заклад, в який батьки можуть звернутися і перевести дитину для навчання в онлайн-класах.

Насамперед батькам, які обирають навчання з дому, потрібно звернутись у Центр професійного розвитку педагогічних працівників, адже для формування класів потрібно знати кількість дітей.

«Умовою відкриття класу є певна кількість учнів, тому якщо, до прикладу, у 3 клас в одному районі зареєструють 3 дитини, а в іншому – 4, то ми не будемо робити 2 окремі класи для третьокласників, а об’єднуватимемо їх», – пояснює Закалюк.

Керівник управління освіти наголосив, що учнів доведеться перевести до іншої школи, яку оберуть для дистанційного навчання.

«Батьки мають зробити вибір: або залишати дитину у своїй школі і дотримуватись її форми навчання, або перевести її в інший навчальний заклад, де є дистанційні класи», – йдеться в повідомлнні.

Наразі дистанційними планують зробити:

  • Галицький район – школа №3;
  • Франківський район – школа №31;
  • Сихівський район – школа №86;
  • Личаківський район – школа «Лідер»;
  • Шевченківський район – школа №20;
  • Залізничний район – школа №77.

Реєстрацію до шкіл буде здійснювати Центр професійного розвитку педагогічних працівників Львова – 297-53-28.

Зазначимо, Андрій Закалюк заявив, що наразі до навчального року готові 90% львівських шкіл, у решті ще тривають роботи.

«111 навчальних закладів мають свої укриття, ще 16 – користуватимуться укриттями в інших приміщеннях, які знаходяться неподалік. В кожній школі проводились індивідуальні підготовчі роботи, залежно від їх специфіки», – зазначив він.

Начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Львівській області Ігор Брегін також додав, що усім рекомендаціям щодо укриттів відповідають 90% шкіл міста. Йдеться про підвальні чи цокольні приміщення, де повинні бути окремо вхід і вихід, місця для сидіння, вентиляція, санвузол, медичні засоби та первинні засоби пожежогасіння.

Нагадаємо, з 1 вересня усі львівські школи будуть використовувати електронні журнали-щоденники. Це дасть змогу бачити оцінки та відвідування учня, а також домашні завдання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.