У Львові частково перекриють рух на вулиці Шевченка

Йдеться про ділянку від вулиці Залізничної до Юнаківа.

У Львові цього тижня розпочнуть стелити верхній шар асфальту на вулиці Шевченка. Йдеться про ділянку від вулиці Залізничної до Юнаківа, де й перекриють рух транспорту, повідомляє Львівська міська рада.

Зараз на ділянці тривають підготовчі роботи: піднімають люки до рівня верхнього шару асфальтобетонного покриття. Одночасно із цими роботами верхній шар асфальту укладатимуть від вул. Юнаківа до вул. Яцкова. На цій ділянці завершують облаштування тротуарів, встановлення бордюрів, замощення мозаїкою трамвайної колії та монтажу опор контактної мережі.

Нагадаємо, що 16 червня частину вул. Шевченка, від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, відкрили для проїзду. Там облаштували нижній і середній шар асфальтобетонного покриття. Наступного тижня на цій ділянці підрядна організація «Онур» почне стелити фінальний шар дорожнього покриття. Водночас із цими роботами верхній шар асфальту укладатимуть від вул. Юнаківа до вул. Яцкова. На цьому відтинку завершують роботи із облаштування тротуарів, установки поребриків, замощення мозаїкою трамвайної колії та монтажу опор контактної мережі. Що стосується ділянки від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, то тут триває прокладання каналізаційного колектора діаметром 1000 мм, а також влаштування його камер. Цей відтинок дороги разом із ділянкою від вул. Юнаківа до вул. Яцкова планують відремонтувати і відкрити для руху транспорту до кінця року.

Загалом від початку воєнного стану в Україні усі підрядні організації призупинили виконання будівельних робіт, реконструкцій, капремонтів, які мали продовжитися, розпочатися чи завершитися на різних вулицях Львова. Однак на початку травня підрядник вирішив відновити ремонт вул. Шевченка. Там зроблено було вже 80% із запланованого у третьому етапі реконструкції вул. Шевченка – на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Їх проводить ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».​ Зокрема, 20 липня 2022 року для руху транспорту перекрили наступну ділянку вулиці Шевченка – від вул. Юнаківа до вул. Бортнянського. Для зручності об’їзду на вулицях Єрошенка, Золотій і Клепарівській організували двосторонній рух.

Попередні два етапи реконструкції цієї вулиці завершили, роботи на ділянці від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого виконали за 58,8 млн грн, а першу частину реконструкції вулиці Шевченка, квазікільце на Залізничній та Левандівській, відкрили 13 серпня 2020 року. Цю ділянку відремонтували за майже 90 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.