Завтра Львів попрощається з Героєм Василем Єстеферовим

У полеглого залишилися дружина та син, який із перших днів війни захищає Україну від російських окупантів.

Завтра, 29 серпня, Львів попрощається з Героєм Василем Єстеферовим, який загинув у боротьбі з російськими окупантами. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Читайте також: Під час ворожих обстрілів загинув захисник із Львівщини Владислав Паленичка

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища за марштуром: пл. Ринок – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Довідково

Василь Єстеферов – уродженець села Чистопіль Нікопольського району Дніпропетровської області. Протягом двох років проходив військову службу в десантно-штурмових військах.

У мирний час працював технологом виробництва, інженером з впровадження нової техніки та технологій цеху, згодом – головним інженером-механіком цеху у товаристві з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Проктер енд Гембл Україна». Після переїзду до Львова обіймав посаду технічного директора приватного акціонерного товариства «Львівський холодокомбінат».

Учасник АТО у 2014-2015 роках. Під час виконання бойових завдань за особисту мужність був нагороджений відзнакою Міністерства оборони України.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації захищав Батьківщину у лавах 63-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Збройних Сил України. У полеглого залишилися дружина та син, який із перших днів війни захищає Україну від російських окупантів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *