29 серпня комбриг пообіцяв помститися за всіх загиблих захисників України

Дата символічна, адже, саме 29 серпня 2014 року, почався відхід українських військових з Іловайська, під час якого загинуло 366 наших воїнів.

Командир 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ полковник Ігор Скибюк опублікував допис з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. 

Dailylviv.com публікує його у повному обсязі: “Деякі  збройні конфлікти мають точну дату свого початку – наприклад, Перша Світова війна, чи Друга. А є протистояння, де важко визначити, точку відліку. Так і наша війна з Росією.  Де її початок?  Можливо, 20 лютого 2014 року, коли в Криму висадились перші «зелені чоловічки»  – регулярні військові РФ? Чи 12 квітня 2014 року, у Слов’янську, де  полковник ФСБ Гіркін та його банда захопили місто? Чи 11 червня 2014 року, коли  з території  Росії,  з  РСЗО «Град» і  важкої  артилерії  обстріляли  Зеленопілля у Луганській області?…. А може, все почалось ще раніше, років 10 тому, як тільки в Кремлі виникла ідея знищити Україну, ліквідувати  українську державність?  Втім, дата вже не важлива. Бо війна, котру спочатку назвали АТО, пізніше ООС, йде давно. І на ній досі гинуть наші люди….  

З квітня 2014 року, у боях з російськими агресорами пішли у вічність тисячі українців: військових і цивільних. Це жахливо… Аби віддати останню данину цим людям, 29 серпня запровадили День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Дата символічна, адже, саме 29 серпня 2014 року, почався відхід українських військових з Іловайська, під час якого загинуло 366 наших воїнів…

Саме у цей день, хочу звернутись до всіх рідних та близьких тих, хто віддав життя, захищаючи нашу свободу. Ми у 80-ій бригаді пам’ятаємо кожного і поділяємо Ваш біль. Бо кожне життя МАЄ значення. 

Та знайте – Ваші рідні загинули не даремно. Вони віддали найцінніше, щоб зупинити ворога… ворога, який людське життя ніколи не цінував.  Сьогодні, завдяки Вашим синам і донькам, українці продовжують жити у вільній країні. І ми з честю продовжуємо їхню  справу. 

Пам’ятаємо кожного, помстимося за всіх!”

Слава Україні!”

Наступ на південному напрямку не потребує розголосу

HIMARS відрізали росіян від постачань техніки і особового складу з Криму

ЗСУ прорвали першу лінію оборони росіян у Херсонській області (відео)

Делегація МАГАТЕ вирушила на Запорізьку АЕС

 

 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.