росіяни обстріляли штаб Червоного Хреста у Слов’янську

29 серпня російські окупаційні війська умисно обстріляли базу евакуаційного загону Українського Червоного Хреста у Слов’янську. Про це повідомив командир загону швидкого реагування організації Тарас Логінов на своїй сторінці у Facebook.

Йдеться про будівлю у Слов’янську, в якій знаходилась база українського підрозділу Червоного Хреста. Він займався евакуацією поранених, хворих, маломобільних цивільних жителів, а також доставляв людям продуктові набори, воду, медикаменти, ковдри та інші речі першої необхідності.

Будинок обстріляли зі ствольної артилерії калібру 152 мм. Зробили це, за словами Тараса Логінова, саме російські війська, хоча вони знали, куди ціляться.

«Це місце на всіх картах позначене як резиденція Червоного Хреста, про це знало російське командування. Ні на самій базі, ні поруч не було жодних військових об’єктів. Але тим не менш чотири снаряди розірвались на нашій базі. Із волонтерів чудом ніхто не постраждав», – написав Тарас Логінов.

Внаслідок російського обстрілу будівля штабу Червоного Хреста зруйнована, також пошкоджено три автомобілі.

Зі свого боку у Загонах швидкого реагування Червоного Хреста України додали, що ворожий обстріл бази у Слов’янську не зупинить діяльність організації. Евакуацію продовжать й надалі.

«Нас не зламати. Ми ще маємо купу роботи для допомоги українцям, тому вже сьогодні вирушили далі проводити евакуацію. Перемога попереду і ми стараємось, щоб всі українці змогли її зустріти», – йдеться у повідомленні організації у Facebook.

Фото: Facebook Тараса Логінова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.