Cенатори США оголосили про двопартійну підтримку нового фінансування для України

В обох партіях в Конгресі США підтримують додаткове фінансування для України після того, як закінчаться гроші, які Конгрес виділив раніше.

Про це в коментарі “Голосу Америки” сказала сенаторка-демократка Емі Клобучар, яка прибула до Києва із візитом спільно з сенатором-республіканцем Робом Портманом, пише Dailylviv.com. 

“Я це підтримую. І я знаю, що одна з причин, чому ми тут – щоб показати, що в цього є двопартійна підтримка”, – сказала сенаторка Клобучар.

“Це одна з причин, чому ми приїхали сюди, аби отримати оцінку того, що відбувається. Від президента Зеленського та українського міністра оборони, але також від наших людей на місцях – як від військових, що базуються в Польщі, так і від працівників посольства США тут”, – додала законодавиця.

“Кінцеве використання зброї та моніторинг дуже важливі для нас. Ми хочемо впевнитись, що зможемо й надалі надавати підзвітну підтримку Україні. І за всіма ознаками, це саме те, чого хоче і Україна”, – прокоментував Роб Портман, сенатор-республіканець.

Він додав, що перед візитом до Києва сенатори поспілкувались з американськими військовими у Польщі, які, серед іншого, допомагають із поставками зброї для України.

“Вони допомагають моніторити кожнісіньку одиницю обладнання, яке надходить. І нам повідомили – як і зазначили нам у посольстві – що українці дуже добре справляються з прозорістю і звітністю. … Я сподіваюсь, що ми і надалі зможемо надавати Україні те, що їй потрібно для власного захисту”, – сказав сенатор.

Крім цього, Роб Портман висловився за те, аби визнати Росію державою-спонсором тероризму. “На наш погляд, Росія скоїла воєнні злочини по всій країні. Про деякі з цих злочинів розповіли ви – дякую “Голосу Америки”. Адже коли націлюються на мирних жителів, коли обстрілюють лікарні та школи, це воєнні злочини. Особисто я вважаю, що це фактично терористичні акти, і що визнання державного спонсорства тероризму є доречним”, – сказав сенатор Портман.

Сенаторка Клобучар додала: українці продемонстрували світові, що не здадуться.

“Насправді вони переможуть – так чи інакше”, – сказала Емі Клобучар. “Було багато людей, які списали їх на початку. Я не думаю, що вони очікували, що власники магазинів одягнуть камуфляж, і що солдатів укомплектують дуже складною зброєю, яку їм надали зі США. Але Україна на кожному кроці відмовлялася здаватися”.

У ЄС почали роботу зі створення нової місії військової допомоги Україні

Адміністрація Байдена кілька місяців допомагала ЗСУ готуватися до контрнаступу

Ллойд Остін скликає головних військових з усього світу на засідання в Рамштайн

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.