У Львові відбудеться українсько-турецький бізнесфорум

2 вересня, у п’ятницю, у Львові проведуть українсько-турецький бізнес-форум.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com. 

Захід організований до візиту в Україну турецької делегації, яку очолює президент ТОВВ пан Ріфат Хісарчікліоглу. Відтак, бізнес обох країн обговорить напрямки взаємодії, про які йшлося під час візиту Президента Туреччини пана Редже́па Тайї́па Ердога́на в Україну.

Проект програми Форуму передбачає проведення пленарного засідання за участі дипломатичного представництва Туреччини в Україні, президентів ТПП України, ТОВВ та TUID, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, низки міністерств, обласних військових адміністрацій.

«Форум дасть можливість обговорити цікаві питання двостороннього співробітництва та перспектив подальшої співпраці. Його метою є напрацювання зв’язків українського бізнесу з бізнесменами закордоння, сприяння в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучення інвестиції в українську економіку тощо»,-  зазначають у департаменті економічної політики Львівської ОВА.

Формат заходу також передбачає B2B-переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони. Форум важливий для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, що цікавляться українським ринком.

Ердоган привіз на зустріч з Зеленським у Львові половину уряду (відео)

Розвиток військово-технічного співробітництва з Туреччиною: у Львові обговорили виробництво безпілотників Bayraktar

Командувач сухопутних військ Туреччини відвідав львівську академію

Турки побудують на Сколівщині вітрову електростанцію

 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.