З 1 вересня у Львові збільшать кількість автобусів на міських маршрутах

Кількість автобусів на міських маршрутах збільшуватимуть поетапно упродовж місяця.

Від завтра, 1 вересня у Львові збільшать кількість автобусів на міських маршрутах громадського транспорту. Зокрема, упродовж місяця планують додати близько 20 одиниць на комунальному АТП-1. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

«З 1 вересня почнемо збільшувати випуск транспорту поетапно. Передбачаємо, що на комунальному АТП-1 буде збільшено кількість транспорту на близько 20 одиниць, їх додаватимуть упродовж місяця. Також приватні перевізники зобов’язалися збільшити свої випуски аналогічно до тих, які були у довоєнний час. Це також близько 20 одиниць», – сказав Орест Олеськів.

Щодо роботи електротраснпорту, зі слів Олеськіва, у вересні його не побільшає, оскільки тривають ремонтні роботи на вулицях міста. Однак по зваршенню ремонтів, зокрема на вул. С. Бандери кількість трамваїв на курсування також планують.

Він також нагадав, що учні мають право безкоштовного проїзду в усьому громадському транспорті Львова упродовж навчального року. Для студентів діє пільговий проїзд у електротранспорті у розмірі 50% від загальної вартості.

Раніше Орест Олеськів у коментарі Tvoemisto.tv повідомляв, що у Львові з вересня очікують збільшення пасажиропотоку, тож це потребуватиме більшої інтенсивності роботи громадського транспорту.

Нагадаємо, що про те, коли можна «впіймати» останню маршрутку у Львові, що змінилося у громадських перевезеннях від початку повномасштабного вторгнення та чи вдається місту під час воєнного стану проводити закупівлі нових транспортних засобів Tvoemisto.tv розповів керівник управління транспорту Львова Орест Олеськів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.