Спалені російські танки приберуть з площі Ринок до кінця тижня

Виставка спаленої техніки триває від 11 серпня.

Виставка знищеної Збройними силами України російської техніки «Вистоїмо, переможемо!» стоятиме на площі Ринок до кінця цього тижня, після чого її приберуть. Про це повідомили у Львівській міськраді. 

Читайте також: На площі Ринок виставили знищену Збройними Силами України російську техніку

Нагадаємо, що експозиції представлені: російський танк Т-72, самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздіка» та 2С19 «Мста-С», ракетно-зенітний комплекс «Бук» та протитанковий ракетний комплекс «Штурм» (на базі МТЛБ). Відвідувачі можуть на власні очі побачити декілька з 3 000 ракет, випущених російськими загарбниками по українських містах.

Також додамо, що після початку повномасштабної війни компанія deep3dstudio, яка створює цифрові копії людей для фільмів, кліпів та іншого візуального контенту, почала окремий проєкт, перетворюючи підбиті танки, БМП і вантажівки окупантів на колекцію віртуальних трофеїв. Згодом планують продати на аукціоні та спрямувати зібрані кошти на потреби української армії. Tvoemisto.tv відвідало студію в її тимчасовій локації у Львові, куди підприємці перевезли своє обладнання зі столиці на початку війни, детальніше про це читайте за посиланням. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.