В ОК «Південь» пояснили, коли зможуть розповідати про звільнені населені пункти Херсонщини

Наразі ця інформація є закритою з питань безпеки.

Військові зможуть повідомити про звільнення населених пунктів на півдні країни лише після того, як їх зачистять від залишків окупантів, а місцеве населення убезпечать від ворожих обстрілів. Про це розповіла 1 вересня на брифінгу начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

На питання щодо звільнення населених пунктів, речниця наголосила, що наразі ця інформація є закритою з питань безпеки, тому що такі населені пункти відразу опиняються під авіаційними та артилерійськими ударами ворога.

Вона пояснила, що тільки після того, як населені пункти будуть звільнені від ворога, зачищені від залишків окупантів, а українські війська просунуться на стільки, щоб убезпечити місцеве населення від ворожих обстрілів, Генштаб зможе назвати такі населені пункти.

Місцеве населення, яке має змогу евакуюватися із зони бойових дій, закликають це зробити.

Гуменюк  також додала, що на півдні України ЗСУ ведуть позиційні бої, закріплюються на територіях та продовжують нищити командні пункти ворога.

Нагадаємо, що за час великої війни російська армія втратила в Україні 48 350 військових. Зокрема, за попередню добу українські захисники ліквідували 450 окупантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.