Акценти Твого міста. Як мають змінитися українці, щоб стати сильнішими

У програмі «Акценти Твого міста» о 20.00 говоритимемо про роль Галичини у становленні України у 1990-х роках, про Чорновола й Кучму та російську загрозу з головою Львівського облвиконкому у 1990-1991 роках і членом Народного Руху Степаном Давимукою.

Науковець і політик Ігор Юхновський заявив, що Україну неможливо позбавити незалежності. Ця незалежність має скропитися кров’ю, що ми й робимо зараз.

«Історично у світі складається так, що переважно всі держави, які ставали незалежними, закріплювали цю незалежність у війні. Ми думали, що станемо незалежними на основі того, що скористалися таким явищем, як ГКЧП у Радянському Союзі, і проголосили свою незалежність. Але, як виявилося, ця незалежність має скропитися кров’ю, що ми й робимо зараз», – сказав Ігор Юхновський.

Сьогодні, 1 вересня, о 20.00 у програмі «Акценти Твого міста» в студії Tvoemisto.tv поговоримо про те, як мають змінитися українці, щоб стати сильнішими, яка роль Галичини у становленні України у 1990-х років, чому В‘ячеслав Чорновіл знав, яку країну будувати, а Леонід Кучма – ні та російську загрозу.

Гостем програми стане український політик, народний депутат, кандидат технічних наук та доктор економічних наук, член партії ВО «Батьківщина» з 12 грудня 2007, голова Львівського облвиконкому у 1990-1991 роках, член Народного Руху України, представник президента у Львівській області Степан Давимука

Зазначимо, що «Акценти Твого Міста» виходять щочетверга о 20.00. Програму можна переглядати на сторінці медіа-хабу у Facebook та на каналі у YouTube. До розмови запрошуємо і нашу аудиторію. Долучитись можна, залишивши коментар чи приватне повідомлення у Facebook або в коментарях на YouTube-каналі. 

У попередніх програмах:

  • із владикою Венедиктом говорили про те, чому Бог допустив вбивства українців, про те, чи можна вмирати за наші цінності та чи росіяни взагалі є християнами
  • із психотерапевтом Олександром Фільцом говорили те,  якою ж є ідентичність росіян, чи шукають українці свою ідентичність та де проходить лінія між українцями та росіянами
  • була розмова з істориком та перекладачем Андрієм Павлишином про те, що Україна пробуджується як нова європейська держава. 
  • у розмові з владикою Борисом Ґудзяком говорили про те, чому росія розпочала війну проти України, чи зможе весь світ засудити привид комунізму і як українцям витримати важкий шлях попри виснаження. 
  • про те, як війна змінила українців і чи змінилися наші цінності за чотири місяці повномасштабного вторгнення, розмовляли з директором соціологічної групи «Рейтинг» Олексієм Антиповичем
  • чи стане війна поштовхом для модернізації України і як повернути додому українців, які через війну виїхали за кордон – у розмові з українським менеджером-економістом, засновником Києво-Могилянської бізнес-школи, ексміністром економічного розвитку і торгівлі України Павлом Шереметою.
  • якою є культурна політика України під час війни – у розмові з Іриною Подоляк – заступницею міністра культури (2019-2020 рр.), народною депутаткою ВРУ (2014-2019 рр.) та Оксаною Форостиною – українською письменницею, перекладачкою, видавчинею.
  • про сучасні тенденції у книговиданні та чи вплине новий законопроєкт про заборону російської книги – у розмові з видавчинею та поетесою Мар’яною Савкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.