Початок навчального року та пересувні мобільні котельні для опалювального сезону. Головні події дня в Києві

Дайджест новин за 1 вересня.

1 вересня

1 вересня в столичних школах розпочали навчання 25 тисяч першачків. «Основні зусилля ми зосередили на тому, щоб саме учні молодших класів розпочали навчання очно, у школах, бо для них це дуже важливо. Загалом в столиці навчання офлайн обрали 138 тисяч учнів. Інші займатимуться онлайн або індивідуально», – пояснив мер столиці Віталій Кличко.

Свято першого дзвоника здебільшо пройшло без традиційних лінійок, а кожний день у школярів тепер буде починатися з правил безпеки під час повітряної тривоги.

Викрили продавців рідкісних тварин

У Києві викрили осіб, які займались незаконним продажем диких та екзотичних тварин. Київський зоопарк прийняв для досудового утримання 52 тварини, оскільки подальше перебування у власників становило загрозу їхньому життю та здоров’ю.

Як зазначили в Київському зоопарку, тварини перебувають у карантинній зоні. Вони потребують реабілітації, створення видоспецифічних умов, компетентного догляду та невідкладної ветеринарної допомоги. 

Київ придбає пересувні мобільні котельні

У Києві планують придбати пересувні мобільні котельні, які стануть резервним джерелом теплопостачання на випадок позаштатних ситуацій під час опалювального сезону. Вони забезпечуватимуть теплом лікарні, дитсадки, школи і працюватимуть в пунктах обігріву. 

Погода

Серпень-2022 став чи не найтеплішим у Києві за 142 роки спостережень. Середньомісячна температура повітря була +22,3°С, що на 1,9°С вище за кліматичну норму. Загалом за місяць у столиці зафіксували три температурні рекорди. Найхолодніше у Києві було 31 серпня: мінімальна температура опустилась до +16,1°С. А й найтепліше було 24 серпня – +33,1°С.

Під Києвом горить торф

У Бучанському та Вишгородському районах Київської області рятувальники гасять торф’яні пожежі. Киянам рекомендують зачинити вікна і обмежити перебування на вулиці. 

Смерть від отруєння грибами

Двоє сестер з Київської області загинули від отруєння грибами. Одній з них було 9 років, іншій – 18-ть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.