Список очолили доньки путіна. Уряд схвалив санкції проти росіян і білорусів

До санкційного переліку потрапили 99 фізичних та 178 юридичних осіб.

Кабінет міністрів схвалив новий пакет санкцій, які стосуються 99 фізичних та 178 юридичних осіб, у тому числі дочок владіміра путіна. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Йдеться про підприємства військово-промислового комплексу рф, посадових осіб нацбанків росії та білорусі.

Потрапили під обмеження й інші російські і білоруські компанії та громадяни цих країн – ті, що сприяли агресії рф проти України та за допомогою яких росія намагалася обходити застосовані проти неї санкції. Наприклад, передбачено застосування санкцій до групи компаній «Сернія» і пов’язаних осіб – саме вони використовувались рф для обходу санкційних обмежень і постачання продукції мікроелектроніки для потреб військово-промислового комплексу. До російських виробників мікроелектроніки і програмного забезпечення та компаній, що причетні до хакерських атак.

Також застосовуються обмежувальні заходи до групи компаній «Царьград», що поширюють проросійську пропаганду, та компаній, що займалися майнінгом в інтересах промислового сектору країни-агресора.

Зазначається, що список одіозних персон, що потрапили під жорсткі обмеження, очолили доньки владіміра путіна. У Мінінтеграції зауважили, що санкції проти них усіх застосували також і США. Тож відтепер обмеження до держави-агресора та її прибічників застосовуватимуться синхронно країнами-партнерами і Україною. 

Зазначимо, що за процедурою санкційний список ще має розглянути РНБО та президент.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України схвалив пропозиції про введення персональних санкцій проти патріарха рпц Кіріла та ще 7 представників російської православної церкви. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.