У Львові біля «Погулянки» погодили будівництво ЖК з басейном, офісами та школою

Житловий комплекс матиме двір із зеленою зоною, 25-метровий басейн і 8-10 поверхові будинки.

У Львові погодили будівництво житлового комплексу з басейном, школою та офісами на вулиці Зеленій, 115Б. Відповідне рішення погодив виконавчий комітет Львівської міськради 2 вересня.

Як зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, йдеться про ділянку на вулиці Зеленій, де є незавершене будівництво офісів. У 2018 році ТОВ «Бізнес Естейт», яке є замовником будівництва, планувало збудувати на одній з цих ділянок офісний центр та паркінг, однак компанія відмовилася від цього і вирішила облаштувати житловий комплекс.

Читайте також: У Львові дозволили будівництво багатофункційного ЖК на вулиці Садовій

Так, ТзОВ «Бізнес Естейт» отримала дозвіл на багатофункційне будівництво. Компанія пропонує будівництво комплексу на 8-10 поверхів, яке матиме закритий від автівок двір із зеленою зоною та підземний паркінг. Крім того, планують звести школу на 4 поверхи. Новий житловий комплекс збудують на двох земельних ділянках площею 0,8909 га та 0,7027 га, що передбачені для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. На його території також хочуть збудувати офіси, комерційні приміщення, 25-метровий басейн.

Читайте також: У Львові дозволили будівництво ЖК на чотири поверхи у Шевченківському районі

Додамо, що земельну ділянку на вул. Зеленій, 115-б ТОВ «Монтажно-виробниче об’єднання», що належить тому ж власнику, що й ТОВ «Бізнес Естейт», отримало в оренду у листопаді 2021 року під багатоквартирне будівництво.

Також зазначимо, що за даними YouControlкерівником ТзОВ «Бізнес Естейт» є Леся Андрусяк, а власником – Орест Андрусяк. ТзОВ «Монтажно-виробниче об’єднання» також належить Оресту Андрусяку, підприємство зареєстроване у 2019 році на місці будівництва на вул. Зеленій, 115-Б.

Нагадаємо також, що у Львові на вулиці Розточчя, 23 ТзОВ «Стрім-Львів» збудує ЖК з вбудованими приміщеннями комерційного призначення та підземним паркінгом. Відповідне рішення затвердив виконавчий комітет міської ради 26 серпня.

Софія Шавранська

1 Відповідь

  1. DidRo DidRo :

    Обираємо в мери (і в депутати) всяку хуйню, тепер чекаємо, коли вони повмирають? Ну нахіба нам @AndriySadovyi був? Щоб що?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.