Львівські діти зібрали у США мільйон гривень на бойовий літак

У серпні молодші актори театральної студії Школи мистецтв вільних та небайдужих їздили у тур п’ятьма містами США з виставою «Мама по скайпу».

За час туру вдалось зібрати 1 027 943 грн (25 350$). Гроші підуть у фонд «Авіація Галичини» на ініціативу «Купи мені бойовий літак».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Актори, віком 12-14 років, показували у Нью-Йорку, Йонкерсі, Філадельфії, Гартфорді виставу «Мама по скайпу». Режисер вистави та керівник театральної студії – Олег Онещак. Вона про дітей, які мають батьків і в той же час не мають їх поруч. Про мам та тат, які їдуть в інші країни заробляти на життя і водночас втрачають справжнє життя, яке у них є в Україні.

«Під час туру діти не тільки виступали, але й несли в американський медіапростір нашу позицію і правду про війну в Україні, щоб знову нагадати світу, що ми продовжуємо боротися. Дякую всім, хто долучився до цього туру США», – зазначає Олег Онещак.

Тур відбувся завдяки численним зусиллям української діаспори та директору бродвейського театру Irondale Ensemble Project Террі Грейсу.

500 тис грн на екскаватор для ЗСУ: ярмарок у Стрию зібрав кошти

Восьмирічний хлопець з батьком співом українських пісень зібрав 23 тис грн для ЗСУ

У Берліні 16-річний син нацгвардійців зі Львова відкрив благодійний концерт для допомоги Україні

Львівська капела зібрала нові кошти для ЗСУ

До Львова з Чикаго прибули 3 тисячі бронежилетів 4 рівня захисту

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.