У Києві запровадять оплату банківською карткою у всіх видах транспорту

Столична влада підтримала петицію щодо запровадження такого способу оплати.

Влада Києва підтримала петицію про запровадження оплати за проїзд банківською карткою в усіх видах громадського транспорту. Про це повідомляється у розділі «Петиції» на сайті КМДА.

У петиції, створеній Олександром Шейком, зазначається, що у Києві при проїзді в тролейбусах та автобусах немає можливості придбати паперовий квиток, так само як і транспортну карту, на всіх зупинках або в салоні транспорту.  До того ж, квиток в додатку «Київ Цифровий» є ненадійним способом оплати, оскільки він вимагає наявності зарядженого смартфону та підключення до інтернету. Також гостям столиці купувати транспортну карту для декількох поїздок недоцільно.

Читайте також: У Києві кілька трамваїв тимчасово змінять маршрути

Віталій Кличко у відповіді на петицію повідомив, що питання впровадження та забезпечення можливості оплати за проїзд банківською карткою, як і іншими носіями електронного квитка, покладено на оператора Автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП).  

«Технічні засоби АСОП, які на сьогодні встановлені в рухомому складі громадського транспорту та на станціях швидкісного трамвая комунального підприємства «Київпастранс», технічно готові до прийому оплати проїзду банківськими картками», – додав Кличко.

Нагадаємо, що київський метрополітен з 5 вересня скоротить інтервал руху до 3-4 хвилин у пікові години, у міжпікові – до 6 хвилин. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.