Більшість федеральних земель у Німеччині призупиняють прийом біженців

12 із 16-ти федеральних земель Німеччини «активували блокування» в системі розподілу біженців територією країни.

12 із 16-ти федеральних земель Німеччини «активували блокування» в системі розподілу біженців територією країни. З початку повномасштабного вторгнення до Німеччини прибули понад 980 тисяч людей з України, і регіони скаржаться, що їхні можливості перебувають на межі. Про це повідомляє німецьке RND з посиланням на Міністерство внутрішніх справ Німеччини, передає «Громадське». 

Читайте також: За пів року кордон перетнуло шість мільйонів українців 

У міністерстві повідомили, що з початку активної війни до Німеччини прибули понад 980 тисяч біженців з України. Кілька федеральних земель висловили стурбованість тим, що незабаром вони досягнуть своєї межі пропускної спроможності, зокрема й тому, що можна спостерігати зростання кількості біженців на «балканському маршруті».

На цьому тлі 12 федеральних земель «активували блокування в системі початкового розподілу» біженців, повідомили у міністерстві.

Речниця МВС заявила, що такі тимчасові заборони на прийом біженців «не є чимось незвичайним». Крім того, розподіл, як і раніше, можливий, оскільки великі федеральні землі досі можуть приймати людей. Федеральний уряд Німеччини також надає допомогу, виділивши 318 об'єктів федеральної власності, та вивчає подальші заходи підтримки.

Нагадаємо, станом на 30 серпня 506 736 українських дітей були інтегровані в шкільні системи країн Європейського Союзу. Крім того, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, з 24 лютого, кордон у напрямку Польщі перетнули 6 мільйонів людей. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.