Киянам знову рекомендують зачиняти вікна через пожежі в області

Задимленість утримається сьогодні і завтра.

У Києві спостерігається задимлення повітря у зв’язку із пожежами в області. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки, передає КМДА.

«За інформацією ГУ ДСНС України у Київській області, станом на ранок 5 вересня триває ліквідація торф’яних пожеж у Вишгородському та Броварському районах. 5-6 вересня прогнозують північно-західний напрямок вітру, тобто задимленість у Києві утримається сьогодні і завтра», − пояснюють у відомстві.

У разі задимлення, додають в КМДА, треба дотримуватись рекомендацій фахівців: тримати вікна зачиненими, особливо вночі та вранці, а також за можливості не перебувати на відкритому повітрі. За наявності слід увімкнути системи кондиціонування та очищення повітря. Окрім цього, радять пити багато води та робити вологе прибирання.

Якщо з’явилася задишка та кашель, необхідно звернутися до лікаря.

Радіаційний фон у місті – у нормі. 

Додамо, що за станом повітря в столиці можна спостерігати в застосунку «Київ Цифровий» за посиланням. 

Нагадаємо, з минулого тижня у Києві спостерігався дуже високий на правому березі та середній на лівому рівень забрудненості повітря. Причиною погіршення стану повітря є пожежі у Київській області, зокрема у Вишгородському, Бориспільському та Обухівському районах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.