На Яворівщині арештували підприємство громадян рф, у якому переробляли деревину

На Львівщині арештовано майно товариства, власниками якої є громадяни РФ.

Про це Dailylviv.com повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

За клопотанням Яворівської окружної прокуратури суд арештував нежитлове приміщення загальною площею 10 тис м2, вартістю більше 13 млн грн. Ця нерухомість належить підприємству, бенефіціарними власниками яких є громадяни рф і за договором оренди перебуває у користуванні підприємства, бенефіціарними власниками яких є також громадяни рф.

Вирішується питання про передачу арештованого майна в управління АРМА.

За даними слідства, підприємство-орендар, яке займається обробкою деревини, при декларуванні від’ємного значення з податку на додану вартість, у тому числі заявленого до відшкодування з бюджету, недостовірно відобразило суми податку на понад 320 тис грн.

Наразі кримінальне провадження за фактом закінченого замаху на незаконне бюджетне відшкодування ПДВ скеровано за підслідністю до Бюро економічної безпеки України (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 191 КК України).

Уряд затвердив Указ Президента про конфіскацію об’єктів, які належать росії, на користь українського народу

 У Польщі конфіскують нерухомість РФ для розселення українських біженців   Об’єкти ЛКП Львівавтодор контролюють з… російського Санкт-Петербургу   Російські власники Моршинської намагаються її продати, щоб врятувати від націонализації   На Львівщині шукають усе російське майно   Торік на Львівщині торгували з Росією 94 суб’єкти підприємницької діяльності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.