Різновиди та параметри вибору амортизаторів для авто

Компанія KAYABA понад сто років займається виготовленням гідравлічного обладнання та виробництвом літаків.

Заснував компанію відомий механік, який створив дуже відому марку автомобілів преміум-класу. Саме тому величезні корпорації, які займаються виробництвом авто бізнес-класу, використовують амортизатори Каяба, що покращують якість руху.

Різновиди амортизаторів KAYABA

Відмінності між моделями залежать від сфери використання. Майже всі моделі мають вартість, яка повністю відповідає високій якості продукції.

Класифікація амортизаторів KAYABA:

  • Premium. Це лінійка, яка містить у собі амортизатори, що працюють з використанням оливи та мають величезний запас міцності. Виготовляють у стандартних технічних характеристиках на конвеєрі.
  • Excel-g виготовляють по спеціальній технології, яка використовує клапанний механізм, що приводиться в дію з використанням азоту під високим тиском. Газові амортизатори, які забезпечують величезний комфорт, а також стійкість.
  • Gas KAYABA – це також газовий амортизатор, проте на відміну від попередньої моделі, він має лише одну трубку. Пристрій містить не лише азот, але й спеціальну допоміжну рідину, яка дозволяє зробити керування більш стабільним, та забезпечити чудову роботу у будь-яку пору року.

Основна особливість компанії KAYABA в тому, що продукція має високу стійкість, а також моментально реагує на всі дії водія. Прилад забезпечує комфорт під час руху автомобіля, а також дозволяє уникнути аварійних ситуацій під час екстремальних поворотів та на дуже важких трасах. Саме тому, такі амортизатори досить часто використовуються на автомобілях, що належать до спорткарів.

Переваги та критерії вибору амортизаторів для автомобіля від UKR PARTS

Досліди та тест-драйви доводять, що техніка, представлена на сайті https://ukrparts.com.ua/products/amortizatori/c-109/kayaba/ дуже якісна і лише невелика кількість з екземплярів виходить з ладу. Спеціалісти порахували, що лише 2% від виготовленої продукції виходить з ладу через 20 тисяч кілометрів. Інші екземпляри працюють як годинник. Цього вдається досягти завдяки використанню спеціальних комплектуючих. Для спортивних автомобілів рекомендують використовувати спеціальну серію амортизаторів, які називаються KAYABA Ultra SR. Це обмежена серія, яка складається з газових амортизаторів додаткового типу. Компанія займається розробкою спеціальних амортизаторів високого тиску, які призначені для ультра швидких автомобілів. Проте як і будь-яка вузькоспеціалізована техніка, продукція коштує досить дорого.

Основне призначення амортизатора – це зберегти горизонтальне положення кузова, а також ходової частини, під час переміщення на будь-яких дорогах. Саме тому, обираючи амортизатор, потрібно враховувати особливості автомобіля, а також якість дорожнього полотна.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.