В Україну доставили три «Байрактари» з акції Притули

Турецька компанія теж хотіла долучитися до цієї акції, тому вирішила не брати грошей за безпілотники.

Турецька компанія Baykar Makina доставила в Україну три безпілотники Bayraktar TB2, які обіцяла подарувати українській стороні в рамках акції зі збору коштів Сергія Притули. Про це у місті Кєльце в Польщі на Міжнародній виставці оборонної промисловості (MSPO 2022) зазначив гендиректор Baykar Makina Халюк Байрактар, повідомляє Укрінформ.

Читайте також: Українці за три дні зібрали 600 млн грн на «Байрактари» для ЗСУ

«Ми доставили в Україну Bayraktar з литовської акції і вже доставили три безпілотники Bayraktar з акції Притули. Вони вже в Україні», – каже Халюк  Байрактар.

За словами турецького підприємця, Україна зараз потерпає від безпідставної і несправедливої агресії, відтак багато людей в Україні мобілізувалися і підтримали акцію зі збору коштів на купівлю турецьких безпілотників. Він зауважив, що турецька компанія теж хотіла долучитися до цієї акції, тому вирішила не брати грошей за безпілотники.

Нагадаємо, 22 червня, волонтер і громадський активіст Сергій Притула оголосив збір коштів на три Bayraktar для Збройних сил України. Упродовж трьох днів фонд Сергія Притули назбирав кошти на чотири безпілотники «Байрактар», які збираються закупити для Повітряних сил ЗСУ. Після чого, турецька компанія Baykar повідомила, що безкоштовно передасть Україні три ударні безпілотники «Байрактар», на які українці зібрали кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.