Стало відомо, коли завершується обмін гривень на злоті у Польщі

На час дії програми через відділення Bank Polski здійснили 97 тисяч таких обмінних операцій на загальну суму 690 млн гривень.

У Національному банку повідомили, що 9 вересня – останній день, коли українці в Польщі матимуть змогу обміняти готівкові гривні на злоті. 10 вересня завершується дія угоди між Національним банком Польщі та PKO Bank Polski щодо обміну українцями готівкової гривні на польські злоті у відділеннях цього комерційного банку на території Польщі.

«Програма обміну готівкової гривні на польські злоті була започаткована на основі угоди, укладеної між Національним банком України та Національним банком Польщі. Вона дала можливість українцям, що через війну вимушено покинули Україну та перебувають у Польщі, використати наявну в них готівкову гривню для задоволення життєвих потреб», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що на час дії програми, через відділення Bank Polski здійснили 97 тисяч таких обмінних операцій на загальну суму 690 млн гривень.

На початку вересня польські прикордонники повідомили, що після 24 лютого українсько-польський кордон перетнули на в'їзд до Польщі 6 млн українців (втім, цифра може враховувати й тих, хто через Польщу рушив в інші країни ЄС). У напрямку з Польщі до України за цей період перетнули кордон 4,2 млн осіб. Останніми тижнями кількість тих, хто повертається в Україну через польський кордон, частіше більша, ніж тих, хто виїздить.

Нагадаємо, що угода між національними банками України Польщі, яка дозволяє українцям обмінювати готівкову гривню на польські злоті, запрацювала з 25 березня. Можливість обміну надає PKO Bank Polski.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.