Ремонт на вулиці Шевченка продовжили до кінця тижня

Ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізнична до вул. Бортнянського.

У Львові, на вул. Шевченка, зокрема на ділянці від Залізничної до Бортнянського, продовжили ремонт до 12 вересня, хоч обіцяли завершити 9 вересня. Відтак, ця ділянка дороги залишатиметься перекритою для руху транспорту. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Роботи з нанесення фінального шару асфальту на відрізку від вул. Залізничної до вул. Яцкова розпочали наприкінці минулого тижня.

Читайте також: Через перекриття дороги на вулиці Стрийській виникли затори

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», зараз на цій ділянці підрядна організація «Онур» стелить фінальний шар дорожнього покриття.

«Роботи триватимуть до 12 вересня. На цей час ця ділянка залишатиметься закритою для проїзду транспорту», – йдеться у повідомленні.

Водіїв приватного транспорту просять оминати цей відрізок дороги.

Нагадаємо, що з 1 вересня у Львові мали обмежити рух транспорту на частині вул. Стрийської. Через часткове перекриття не курсував тролейбус №25. Обмеження у русі на цьому відрізку мали вводити через ремонт дорожнього полотна шляхом влаштування тонкошарового покриття, яке здійснюватиме ТзОВ «Онур». Також з 8 вересня буде обмежено рух транспорту на вулиці Листопадового Чину на перехресті з вулицею Гоголя (парна сторона). Такі обмеження для водіїв приватного транспорту діятимуть до 22:00 год 22 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.