Самобуд у сквері Гідності визнали небезпечним для мешканців Львова

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поновила рішення про демонтаж небезпечної двоповерхової споруди у сквері Гідності, дію якого було призупинено через суд. Адже об’єкт із великих скляних панелей у зоні, відведеній під рекреацію, продовжує нести загрозу для відвідувачів скверу.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Минулого тижня, 31 серпня, на просп. Червоної Калини, 109 відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому прийняли рішення демонтувати двоповерхову тимчасову споруду, встановлену у сквері Гідності. Втім один із судів призупинив дію рішення комісії ТЕБ і НС, а також прийнятого раніше рішення виконавчого комітету про скасування містобудівних умов та обмежень щодо споруди у сквері Гідності.

Сьогодні ж комісія одноголосно поновила рішення про демонтаж об’єкту, адже споруда, що зводилась із великих скляних панелей у зоні, відведеній під рекреацію, продовжує нести загрозу для відвідувачів скверу.

«Якщо, не дай Бог, щось станеться із дитиною, яка проходитиме повз до школи, то відповідальність буде на членах комісії ТЕБ і НС, якщо ми не вчинимо всіх необхідних заходів, що у наших повноваженнях. Тому ми поновили попереднє рішення, діючи у правовому полі», – зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

До слова, на адресу Сихівської адміністрації надходило багато звернень щодо цієї споруди, зокрема від керівництва школи №98 та батьків учнів. 

«До Сихівської райадміністрації неодноразово звертались мешканці, а також надійшло звернення від керівництва 98 школи, яка розташована біля скверу Гідності, щодо споруди, яка несе небезпеку для людей, особливо для діток, які там проводять свій вільний час. Також вже розпочався навчальний процес, а ми говоримо про головну алею та вхід до школи. Тому звернення

щодо ліквідації цієї аварійної ситуації було повторно скеровано на розгляд комісії ТЕБ та НС», – розповіла очільниця Сихівської РА Галина Гладяк.

Держреєстраторка узаконила об’єкт на Сихові, який за рішенням виконкому почали демонтовувати, – Москаленко (відео)

Сквер Гідності у Львові звільнили від самобуду, з яким боролися вісім років

У Львові відкрили «Сквер Гідності» (відео, оновлено)

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.