У Львові найбільше переселенців з шести областей

За шість місяців до Львівського центру підтримки вимушено переміщених осіб звернулося понад 6 тисяч переселенців.

Львів з перших днів повномасштабної війни приймає вимушено переміщених українців. Це люди з різних міст та областей нашої країни, які страждають від російської агресії. У серпні до міського центру підтримки звернувся 731 переселенець з 16 областей України (а це 178 населених пунктів). А у вересні сюди звернулися вже 143 осіб.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com. 

Найбільше відвідувачів було з Донецької (25,9%), Харківської (19,1%), Херсонської (13,3%), Запорізької (10%), Дніпропетровської (9,1%), Луганської (9,1%) областей.

Серед найпоширеніших звернень – гуманітарна допомога (29,3), житло (23,53%), оформлення довідок (10,81%), соціальні виплати і соціальний захист (10,68%).

У вересні до центру звернулося уже 143 переселенців. Також від початку вересня «Гаряча лінія» центру соціальної підтримки надала 179 консультацій. З них 40 – щодо житла, 44 – соціального захисту, 47 – гуманітарної допомоги, документи і довідки – 17, працевлаштування – 6.

За шість місяців до Львівського центру підтримки вимушено переміщених осіб звернулося понад 6 тисяч переселенців. У центрі підтримки можна отримати допомогу й консультації фахівців із різних сфер життя: помешкання й соціальна підтримка, пошук роботи, освіта і дозвілля, медицина, відновлення документів, домашні улюбленці тощо. Фактично центр підтримки, який раніше функціонував на вул. Князя Романа, трансформували у новий, більший центр, розширивши кількість послуг.

Нагадаємо, центр підтримки працює на вул. Костя Левицького, 67 за таким графіком: понеділок-четвер – з 9.00 до 18.00 год., п’ятниця – з 9.00 до 16.00 год. (без обідньої перерви).

Компенсації за поселення переселенців надаватимуть по-новому

На Львівщині готуються прийняти 100 тисяч нових переселенців: де поселять

Переселенці живуть у школах: на Львівщині бракує житла для ВПО

Міністр освіти повідомив, скільки дітей ВПО зараховано до львівських шкіл і садочків

Благодійний фонд пропонує будувати 4-6-поверхові будинки на Львівщині на готовій інфраструктурі

Мерія Львова хоче будувати швидкі котеджні містечка за німецькими і турецькими технологіями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.