У Львові понад 340 бізнесів належать росіянам

Правоохоронним органам порекомендували зайнятись ними.

У Львові понад 340 бізнесів прямо або опосередковано належать росіянам. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Львова Андрій Садовий. 

Чиайте також: На Львівщині виявили 305 підприємств, які пов'язані з росіянами

Андрій Садовий публічно додав списки власників російського бізнесу у Львові та порекомендував правоохоронним органам зайнятись ними. Листа з інформацією про них надіслали до правоохоронних органів ще наприкінці квітня.

За його словами, тепер виглядає, що кількість росіян, яких позбавили заробітку в Україні менша за волонтерів, яких намагаються притягнути до кримінальної відповідальності.

Читайте також: Суд арештував готель «Дністер» у Львові, власником якого є росіянин

«Минулого тижня судили Олеся Дзиндру. Сьогодні прийшли з обшуками до Святослав Літинський. Це люди, які віддають власний час і кошти, часто ризикують життям, щоб доставити авто на фронт. У нас пів країни стали волонтерами. До них завтра теж прийдуть? Давайте випалювати ворога з нашої землі, а не знищувати інститут волонтерства, який є таким важливим для всіх нас у цей складний час», – написав Андрій Садовий.

Нагадаємо, що На Львівщині нарахували 305 підприємств, кінцевими бенефіціарами яких є російські громадяни, а також 96 підприємств, які пов’язані із республікою білорусь.

1 Відповідь

  1. So the 340 businesses owned by #Russians in #Lviv mean that the owners like living in #Ukraine better than #Russia.

    That’s what I’m getting out of your statement.

    And it doesn’t change the fact that #RussiaIsATerroristState.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.