Залужний і Забродський припускають повторний наступ на Київ у 2023 році

Залужний та Забродський вважають, що повномасштабна війна росії проти України продовжиться й наступного року.

Існує цілком реальна загроза повторної атаки російських окупантів на Київ у 2023 році. Про це йдеться у статті головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного для «Укрінформу» «Перспективи забезпечення воєнної кампанії 2023 року: український погляд».

Зазначимо, що стаття видана у співавторстві із генералом ЗСУ, першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Михайлом Забродським.

На думку генералів, сьогоднішня війна не вкладається у бліцкриг, який планував Кремль, а також вона не схожа на інші війни у XXI столітті. Залужний та Забродський вважають, що повномасштабна війна росії проти України продовжиться й наступного року. Вони також не виключають можливості повернення росіян до задуму захопити столицю; також зберігається загроза повторної атаки на Київ з території білорусі.

Водночас додамо, що в РНБО також оцінили ймовірність повторного наступу росії на Київ. Як зазначав секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю Lb.ua, Наступ російских військ на Київ не вдався і навряд чи вдасться повторно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.