«Референдуму» в Енергодарі поки не буде

Російські окупанти відтермінували проведення псевдореферендуму в Енергодарі, який мав пройти вже на початку вересня. Про це повідомив мер міста Дмитро Орлов.

Так, за словами Орлова, росіяни відтермінували проведення свого псевдореферендуму у тимчасово окупованому місті. З початку вересня перенесли на листопад.

«Очевидно, що з великою аферою рашистів щось пішло не так. Можливо тому, що ентузіазм колаборантів, які взялися прислуговувати окупантам у реалізації цього злочину, зведений нанівець?», – зазначив Орлов.

Як повідомляв Львівський портал раніше, в Енергодарі російські окупанти посилюють фільтраційні заходи та репресії щодо місцевого населення. Люди масово намагаються виїхати на підконтрольну Україні територію, для цього їм доводиться давати хабарі на ворожих блокпостах.

Окрім того, 7 вересня через черговий обстріл російських окупаційних військ Енергодар вдруге за добу повністю залишився без світла.

6 вересня внаслідок обстрілів російських військ було пошкоджено підстанцію «Луч», через що весь Енергодар залишився без світла. Станом на ранок 7 вересня електропостачання досі не мала третина міста. Мешканці цієї частини Енергодара кілька місяців також не мають газу, тому тепер вони опинились на межі гуманітарної катастрофи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.