Стало відомо, який фільм змагатиметься за номінацію на «Оскар» від України

Драматична стрічка розповідає історію родини, яка опинилася в епіцентрі подій авіакатастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines

Фільм «Клондайк» української режисерки Марини Ер Горбач змагатиметься за премію Американської кіноакадемії «Оскар» від України. Про це повідомила Українська кіноакадемія.

Драматична стрічка розповідає історію родини, яка опинилася в епіцентрі подій авіакатастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року в селі Грабове Донецької області. Коли Ірка і Толік очікують народження першої дитини, війна жорстоко вривається в їх життя разом з уламками збитого «Боїнга». Жінка відмовляється евакуюватися, навіть коли село захоплюють озброєні угрупування.

Фільм було обрано шляхом голосування членами Українського Оскарівського Комітету, головою якого є Алік Шпилюк.

Зазначимо, що в національному відборі брали участь фільм «Клондайк«» режисерки Марини Ер Горбач та стрічка «Снайпер. Білий ворон» режисера Мар'яна Бушана.

Довідково

«Оскар» — найпрестижніша нагорода в кінематографі США та щорічний приз із багатьма номінаціями. Вручається з 1929 року Американською академією кіномистецтва, створеною Луїсом Маєром з кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer у 1927-му. Сам приз — позолочена статуетка, знана з 1939 року як «Оскар».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.