У Британській розвідці повідомили, чи є загроза з боку білорусі

У відомстві вказують на низьку ймовірність безпосередньої участі білорусі у війні.

У четвер, 8 вересня, на території білорусі розпочалися планові військові навчання, які триватимуть до 14 вересня. Однак, за даними британської розвідки, безпосередня участь білорусі у війні росії проти України малоймовірна. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії, передає Громадське. 

Читайте також: Проти України погодилися воювати близько 13 тисяч білорусів

За даними розвідки, навчання відбуватимуться недалеко від Бреста поблизу польського кордону, навколо білоруської столиці Мінська і в північно-східному районі Вітебська.

«Хоча використання росією білоруської території відіграло важливу роль у невдалому наступі росії на Київ на початку вторгнення, білоруські сили мають обмежені наступальні можливості», — зазначають у Міноборони.

У відомстві вказують на низьку ймовірність безпосередньої участі білорусі у війні. І зауважують, що ці навчання навряд чи є ознакою підготовки до вторгнення.

Нагадаємо, у Генштабі раніше розповідали, що з 8 до 14 вересня в білорусі пройдуть командно-штабні навчання, під час яких білоруси вперше планують відпрацьовувати питання звільнення умовних тимчасово окупованих територій та виходу на держкордон. У Генштабі не виключали, що під так званою втраченою територією маються на увазі прикордонні райони Волинської, Рівненської та Житомирської областей.

Антоніна Костик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.